• niemiecki
  • polski
Apartamenty przy Czarnej Bramie Kłodzko

Opis

Sielankowy, o ciekawym klimacie dwupokojowy apartament, położony w bardzo spokojnej, kłodzkiej kamienicy, przy ulicy Kościelnej 5. Pokój posiada sypialnię z łóżkiem małżeńskim, w pełni wyposażoną oraz elegancką łazienkę. Starannie wyposażony apartament umożliwia Państwu komfortowe, niezapomniane wakacje lub wizytę służbową w samym sercu Kłodzka. Z okien pokoju można podziwiać zabytkową „Czarną Bramę”, która znajduje się przy obiekcie oraz Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Oprócz tego, w kamienicy znajduje się kawiarnia, w której każdego dnia można delektować się pyszną kawą, własnej produkcji lodami oraz autorskimi wypiekami i wieloma innymi.

Apartament ten stanowi idealne miejsce zarówno na wakacyjny urlop czy też wyjazd służbowy. Apartamenty przy Czarnej Bramie znajdują się w dogodnej lokalizacji. Większość atrakcji turystycznych, obiektów zabytkowych oraz pubów i restauracji znajduje się w zasięgu ręki.

Obiekt znajduję się bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, zaledwie 150 metrów od kłodzkiego rynku, 100 metrów od kłodzkiej twierdzy.

Galeria